Kdo je Emily....?

27. září 2008 v 14:47 | LuCZinTaa |  *Emily the strange*
Emily je anti-cool, subkultura jedné a následovník nikoho, jen jí samotné. Je to anti-hrdinka za hnutí "Udělej si sám". Její oblíbená hláška je "Ztrať se!" Poznáš ji podle dlouhých černých vlasů, nebo černých očí zírajících pod ofinou. Kromě jejích velkých bílých Mary Jane bot je celá v černém. Tvojí pozornosti neuniknou čtyři černé kočky, které jsou vždy s ní. Možná, že ji uvidíš s prakem v ruce - těsně před tím, než Tě kámen zasáhne.
kdo je vlastne emily?

Kočky Emily

MYSTERY
Hrozivé mňau Miluje dát si šlofíka, aby odfrkla svým znaveným kostem Pobývala okolo paneláku Vůdce smečky Narozena 13. května Drží se blízko Emily Stará škola Mystery je vůdce smečky a drží se blízko Emily. Narodila se 13. května, ale nikdo neví před kolika lety. Poznáte ji nejspíš podle jizvy ve tvaru hvězdy tam, kde kdysi oko bývalo. Tohle kotě ze starý školy má nejhrozivější"mňau", protože pobývala okolo paneláku a tak ví o co jde. Dávej bacha - miluje dát si šlofíka, aby odfrkla svým znaveným kostem, takže budeš litovat, když jí vzbudíš.
Emily: Hej Mystery, co je to ta velká záhada?
Mystery: To bys měla vědět
Emily: Dobrá poznámka.
MILES
Kreativní génius Nejrychlejší kocour ve městě Může za to, že se věci dějí Narozen 13. dubna Velký improvizátor Vždy opouští své místo Koumák Miles je temně kreativní génius tlupy, narozen bouřlivého 13. dubna za úplňku. Krouží kolem a koumá, ví jak uskutečnit plán a je znám všem jako nejrychlejší kocour ve městě. Umí vykličkovat z jakkoli prekérní situace. V boji vždy opouští své místo - a místo kde kdysi míval oko si značkuje Xkem.
Emily: Hey Milesi. Potřebujeme propašovat přemísťovač do proudového kondenzátoru. Ale drž to v tajnosti, nebo nás zašijou.
Miles: Myslím, že si rozumíme. A tenhle rozhovor jsme nikdy nevedly.
SABBATH
Kotě z nový školy Vyhledává problémy a většinou je nachází Často je viděn v dáli Často říká "kámo" Má bojovou jizvu na pravém uchu Sabbath je kotě z nový školy, nejmladší člen tlupy. Narozen 3. prosince - má narozeniny na stejný den jako jeden další rocker! Svoje mládí ukazuje častým říkáním "kámo", děláním randálu a hledáním problémů - většinou je nachází.
Emily: Takže to vysvětluje tu bojovou jizvu na tvém uchu?
Sabbath: Kámo. Měla bys vidět toho druhýho kocoura.
Emily: Sabbathe, proč se vždycky držíš stranou?
Sabbath: Někdy musíš chodit sem a tam abys zavadila o dobrodružství!
NEECHEE
Myslitel; intrikán Zřídkakdy se vám podívá do očí Skvělý otvírač zámků svou šestiprstou tlapou Pruhovaná špička ocasu Nihilista NeeChee je myslitel a intrikán tlupy. Narozen 25. srpna - významný den v historii filosofie samozřejmě! Nejprohnanější z Emiliiných koček, zřídkakdy se vám podívá do očí; to je cesta Nihilisty... Je také skvělým otvíračem zámků těmi svými šestiprstými tlapkami a je také jediným členem tlupy, který není čistě černý - špička jeho ocasu je pošpiněná bílými pruhy!
Emily: NeeChee, jaký je smysl života? Kdo je můj skutečný otec? Bude mi zle? Jaká jsou dnes má šťastná čísla?
NeeChee: Co - magická 8-koule je rozbitá? Ztrať se, dítě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máte rádi Emily thee strange...?

Yoo...upa jí miluju...x) 64.3% (9)
Mnoo...mooc se mi nezdá...x/ 7.1% (1)
Co too má beyt..?! 28.6% (4)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.