Září 2008

Hlasujtee...xDD

28. září 2008 v 19:29 | LuCZinTaa |  *Mooooe kecy*
Hlee...plsky hlasujte ploo muj blog Tady....kujinkaaaam moooc...xO**

Emo history

28. září 2008 v 10:12 | LuCZinTaa |  *Gothics and Emo*

Historie

Od poloviny osmdesátých let byl výraz emo používán výhradně pro hudební styl inspirovaný tehdejší washingtonskou scénou. Když se hudba koncem devadesátých let dostala do povědomí širšího publika, začalo slovo nabývat dalších významů.
Původ výrazu samotného je nejasný. V roce 1985 členové skupiny Rites of Spring poznamenali v interview pro časopis Flipside, že je někteří fanoušci začali označovat jako "emo", údajně podle emocí, které skupina ukazovala při svých vystoupeních. V následujících letech bylo "emo" vnímáno jako zkratka z "emotive hardcore", či "emotional hardcore", čímž byl tehdy druh hudby označován.
V dnešní době je slovo emo používáno v širším významu, a je často považováno za zkratku slova "emotivní". Po roce 2000 začaly hudební skupiny jako Dashboard Confessional popularizovat dramatičtější a osobnější "emo" styl, jehož texty daleko více oslovovaly teenagery, poprvé zakoušející životní a vztahovou frustraci.
Spolu s tím začala být hudba známější, a "emo" začalo být okolím používáno jako termín pro přehnané melodrama či ublíženost. Na fanoušky pak často mířily věty jako "nebuď tak emo" či "vzmuž se, emo děcko" vyjadřující dojem, že se berou příliš vážně.


Gothics Historie

28. září 2008 v 10:01 | LuCZinTaa |  *Gothics and Emo*
Něcoo z historie..:
Moderní "gothic style" vznikl na začátku 80.let jako část punkové subkultury (která byla sama o sobě odmítnutím většiny společenských hodnot). Pojem "gothic" poprvé použil manažér skupiny Joy Division - Anthony H.Wilson. Další podporou pro "gothic style" byli filmy a hudba. Například film "Vrána" pomohl hodně prosadit tento temný a depresivní životní styl. Časem vzniklo velké množství dalších zajímavých gotických filmů a množství gotických kapel, např.(CRADLE OF FILTH, MORTIIS, MY DYING BRIDE, THEATRE OF TRAGEDY………..) Od 80.let se "gothic style" příliš nezměnil, přibylo pár hudebních těles a obohatila se i móda. Přibylo více latexu a obojků na krku. "Gothic style" je často svázán s fetišismem, guma, latex, velmi odvážné a erotické oblečení. Potlačení pohlavnosti, (muži v sukních, korzetech a s nalakovanými nehty - ženy v těsných kožených kalhotech a ověšené řetězy. V každém městě se snad dnes najde skupinka gotiků. "Gothic is live!"
"Co je to gothic?" Gothic ve své zjednodušené formě je subkultura. Skupina lidí, kteří se cítí dobře ve společnosti podobně orientovaných lidí. Neexistuje však žádná specifická věc, která definuje čím se člověk stává gotikem. Snad jen oblibou "mnohdy závislostí" na černém "temném" oblečení. Lidé v gotické scéně mají odlišné názory na hudbu, jsou různého náboženství, mají rozličná zaměstnání, zájmy a módní vkus. Ale přesto je cosi spojuje. Někteří jsou melancholičtí, citliví a křehcí. Jiní mohou být arogantní, přímočaří a tvrdí ve svých názorech a přesvědčení. Avšak čemu vlastně věří a co vyznávají? Někteří lpí na své temné image, jiní se prostě jen dobře baví.

"Proč jsou lidé gothic?" Většina gotiků se stává gotiky, protože se cítí být "nebo skutečně jsou" odlišní od ostatních. Chtějí žít podle svého vlastního rozhodnutí a mnohdy se nemohou zařadit do "normální" společnosti. Gotici mají svobodnou mysl a neakceptují morální pravidla "stádní" společnosti. Gotici však rádi naslouchají ostatním a potom si vytvářejí vlastní názor. Gotici se také především, proto, že nejsou právě nejsnadněji přijímáni okolím, pro svůj styl oblékání a projevu, rádi shlukují do skupin - "gothic párty". Tato síla, vyplývající ze shromažďování podobně smýšlejících osobností, má dobrý efekt pro obě strany, pro individualitu gotiků i okolní společnost. Mezi gotiky panuje velice přátelská atmosféra, protože jsou jeden druhému oporou a necítí se vedle podobně zaměřených jedinců, tolik odsunutí od společnosti. Utvářejí si tak vlastní menšinovou společnost gotiků.
"Gothic pověry?" V současnosti existuje mnoho podob "gothic style" a mnoho pověr gotikům přisuzovaným. Vypadá to tak, že každý gotik si vysvětluje pojem "gothic" podle svého a společnost si vysvětluje "gothic styl", také podle svého. Kolik gotiků tolik definicí "gothic style". Kolik lidí tolik názorů. Někdo tvrdí, že se gotici podobají svým stylem oblékání. Jiní tvrdí, že "gothic style" drží pohromadě hudební styl, který gotici poslouchají. Jeden tvrdí, že gotici jsou satanisté, druhý, že jde jen o exhibicionisty a pozéry. Avšak všechny tyhle pověry jsou naprosto neplatné. Jeden gotik se Vám může utlouct po hudební skupině 13.století a druhý se jde při produkci této hudby raději vyzvracet.
"Jaký druh lidí je nejčastěji v "gothic style"? Není žádné spojitosti ani podobnosti v tom, kdo se stane gotikem. V "gothic style" najdete vysokoškoláky, doktory a právníky, techniky a montéry, podnikatele i prodavače, číšníky i elektrotechniky. Také věk nehraje v "gothic style" žádnou roli. Potkal jsem mladé gotiky jenž ráno vstávají do školy i dospělé ženy a muže, kteří postávají ve svých černých róbách u baru se sklenkou vína v ruce a naslouchají temnému soundu na "gothic party".

PuŠu boo Kopaneeec...?

27. září 2008 v 20:49 | LuCZinTaa |  *Fun...*
Coo radši PuŠu vs. Kopanec...x)

Pics..

27. září 2008 v 19:04 | LuCZinTaa |  *Emily the strange*


Emily...

27. září 2008 v 18:52 | LuCZinTaa |  *Emily the strange*

Emily nikdy neřeší módu a trendy. Nemá zájem o to být in. Tohle ji žíly netrhá. Vážně. Jí stačí být out, páč jen tak může být Emilkou. Punkové ideje - d.i.y. or die (udělej si sám nebo zemři). Ona je o temných inspiracích. Je šťastná, že je divná!
Emily se narodila 13. května. Jestli to byl zrovna pátek či nikoliv, to se asi jen tak nedozvíme. Snad jen jistý Rob Reger z San Francisca, její otec, by nám byl schopen odpovědět na tuto otázku. Našli byste ho v nakladatelství Cosmic Debris, kde se zrodil i komiks o naší hrdince. Nicméně, páteční večery jsou údajně šťastnými chvílemi býků. Horoskopy nelžou. Její znamení zvěrokruhu vypovídá o mladých a dospívajících dívkách takto: "nosí v sobě silné vášně, které se teprve postupně snaží zmírňovat." Což už jde mimo Emily, protože ta zůstane forever young, jako v té písničce. Stejně jako vy, které jste se v Emily shlédly.

ky pěkný

27. září 2008 v 18:39 | LuCZinTaa |  Others


Hezuu

27. září 2008 v 18:32 | LuCZinTaa |  Barefnýý

Vectorky

27. září 2008 v 18:26 | LuCZinTaa |  Others

Colorfullky...x)

27. září 2008 v 18:20 | LuCZinTaa |  Barefnýý

Converse

27. září 2008 v 18:12 | LuCZinTaa |  Na témaa


Klásná básnička...x)

27. září 2008 v 17:50 | LuCZinTaa |  Báásničky
Sorry,že jsem všechno změnila, ale jiná cesta pro mě nebyla.
Vím,strávil si spoustu nocí bádáním, jak zničit nicotnost strádáním.
Mé srdce ale zkamenělo a na tebe dlouho nemyslelo.
Byla jsem slepá a vlastnila jsem křídla, teď už jen prázdnota mi zbývá.
Proč tvrdíš,že jsem všechno zkazila? Proč říkáš,že jsem naší lásku zabila?
Dloho si tu nebyl a neviděls mé slzy, teď na mě křičíš a mě to všechno mrzí.
Vím,co to všechno znamená, už není návratu, cesta je zavřená.

Kdo je Emily....?

27. září 2008 v 14:47 | LuCZinTaa |  *Emily the strange*
Emily je anti-cool, subkultura jedné a následovník nikoho, jen jí samotné. Je to anti-hrdinka za hnutí "Udělej si sám". Její oblíbená hláška je "Ztrať se!" Poznáš ji podle dlouhých černých vlasů, nebo černých očí zírajících pod ofinou. Kromě jejích velkých bílých Mary Jane bot je celá v černém. Tvojí pozornosti neuniknou čtyři černé kočky, které jsou vždy s ní. Možná, že ji uvidíš s prakem v ruce - těsně před tím, než Tě kámen zasáhne.
kdo je vlastne emily?

Kočky Emily

MYSTERY
Hrozivé mňau Miluje dát si šlofíka, aby odfrkla svým znaveným kostem Pobývala okolo paneláku Vůdce smečky Narozena 13. května Drží se blízko Emily Stará škola Mystery je vůdce smečky a drží se blízko Emily. Narodila se 13. května, ale nikdo neví před kolika lety. Poznáte ji nejspíš podle jizvy ve tvaru hvězdy tam, kde kdysi oko bývalo. Tohle kotě ze starý školy má nejhrozivější"mňau", protože pobývala okolo paneláku a tak ví o co jde. Dávej bacha - miluje dát si šlofíka, aby odfrkla svým znaveným kostem, takže budeš litovat, když jí vzbudíš.
Emily: Hej Mystery, co je to ta velká záhada?
Mystery: To bys měla vědět
Emily: Dobrá poznámka.
MILES
Kreativní génius Nejrychlejší kocour ve městě Může za to, že se věci dějí Narozen 13. dubna Velký improvizátor Vždy opouští své místo Koumák Miles je temně kreativní génius tlupy, narozen bouřlivého 13. dubna za úplňku. Krouží kolem a koumá, ví jak uskutečnit plán a je znám všem jako nejrychlejší kocour ve městě. Umí vykličkovat z jakkoli prekérní situace. V boji vždy opouští své místo - a místo kde kdysi míval oko si značkuje Xkem.
Emily: Hey Milesi. Potřebujeme propašovat přemísťovač do proudového kondenzátoru. Ale drž to v tajnosti, nebo nás zašijou.
Miles: Myslím, že si rozumíme. A tenhle rozhovor jsme nikdy nevedly.
SABBATH
Kotě z nový školy Vyhledává problémy a většinou je nachází Často je viděn v dáli Často říká "kámo" Má bojovou jizvu na pravém uchu Sabbath je kotě z nový školy, nejmladší člen tlupy. Narozen 3. prosince - má narozeniny na stejný den jako jeden další rocker! Svoje mládí ukazuje častým říkáním "kámo", děláním randálu a hledáním problémů - většinou je nachází.
Emily: Takže to vysvětluje tu bojovou jizvu na tvém uchu?
Sabbath: Kámo. Měla bys vidět toho druhýho kocoura.
Emily: Sabbathe, proč se vždycky držíš stranou?
Sabbath: Někdy musíš chodit sem a tam abys zavadila o dobrodružství!
NEECHEE
Myslitel; intrikán Zřídkakdy se vám podívá do očí Skvělý otvírač zámků svou šestiprstou tlapou Pruhovaná špička ocasu Nihilista NeeChee je myslitel a intrikán tlupy. Narozen 25. srpna - významný den v historii filosofie samozřejmě! Nejprohnanější z Emiliiných koček, zřídkakdy se vám podívá do očí; to je cesta Nihilisty... Je také skvělým otvíračem zámků těmi svými šestiprstými tlapkami a je také jediným členem tlupy, který není čistě černý - špička jeho ocasu je pošpiněná bílými pruhy!
Emily: NeeChee, jaký je smysl života? Kdo je můj skutečný otec? Bude mi zle? Jaká jsou dnes má šťastná čísla?
NeeChee: Co - magická 8-koule je rozbitá? Ztrať se, dítě.

Timhle teď končim..x))

27. září 2008 v 12:34 | LuCZinTaa |  *Mooooe kecy*
K teda teď toho už mám doooost...xPP tk seem zas pak něcoo přidám..

Moooucha

27. září 2008 v 12:31 | LuCZinTaa |  Kreslený


Našla jsem na www.sweet-blog.blog.cz

Me to you 2

27. září 2008 v 12:22 | LuCZinTaa |  Kreslený

Tweety...x)

27. září 2008 v 12:15 | LuCZinTaa |  Kreslený

Psí zápasy...fuckt jakoo děsný..x(

27. září 2008 v 10:58 | LuCZinTaa |  *Týrání zwířátek*
Psí zápasy jsou plo mnoho lidí zábawa...psům se ale zápasit vůbec nece...nechají je vyhladovět a když nezápasí mlatí je...pes, kerý prohraje je někdy i k smrti umlácen tyčí...x(
Zdroj: www.nadejeprozvirata.blog.cz


Firmy testující na zwířátkách

27. září 2008 v 10:48 | LuCZinTaa |  *Týrání zwířátek*A tyto firmy způsobují tohle!:Všichni kdo můžete si dejte tento článek na svůj web! Nemusíte nikam psát kdo je jeho tvůrce ale hlavní je ten článek né zdroj článku! Takže si skopírujte i tyto závěrečná slova!
Většině z Vás tyto obrázky přijdou nechutné,ale nezavírejte oči před realitou!!!!!To,že Vy máte doma krásné a zdravé zvíře neznamená,že takto netrpí zvířata jiná!!!!!!!Prosím podepisujte petice,nepoužívejte výrobky těchto firem a HLAVNĚ ŠIŘTE TENTO ČLÁNEK DÁL!!!!!!!!!!!!!!
DÁL!!!!!!!!!!!!!!
Je to strašnééé!